خرد کن 

خرد کن

خرد کن

خرد کن یکی دیگر از محصولات در دسته لوازم خانگی کوچک است که لازم و ضروری هر خانه و آشپزخانه می باشد، بی شک شما نیز مشاهده کرده اید که آشپزان ماهر با چه سرعتی و حرفه ای سبزیجات و میوه ها را با کارد در سایز های یکدست و مورد پسند گاهی خیلی کوچک و ریز و گاهی کلفت و ضخیم خرد و پوره می کنند. معمولا ما برای یک دفعه نیز، خواسته ایم تا این کار را ک...

خرد کن

خرد کن یکی دیگر از محصولات در دسته لوازم خانگی کوچک است که لازم و ضروری هر خانه و آشپزخانه می باشد، بی شک شما نیز مشاهده کرده اید که آشپزان ماهر با چه سرعتی و حرفه ای سبزیجات و میوه ها را با کارد در سایز های یکدست و مورد پسند گاهی خیلی کوچک و ریز و گاهی کلفت و ضخیم خرد و پوره می کنند. معمولا ما برای یک دفعه نیز، خواسته ایم تا این کار را که بسیار هیجان انگیز است را انجام دهیم، البته در نهایت شاهد نتایج مطلوبی نبوده ایم، برای برطرف شدن این مسئله از دستگاه خردکن می توانیم استفاده کنیم. خرد کن وسیله ای برقی است که برای خرد کردن مواد اولیه غذای شما مانند پیاز،کرفس،هویج،سبزجات و .. استفاده می شود، خرد کردن چیزهایی مانند خیار و گوجه بسیار زمان خواهد گرفت و ممکن است منجر به اتفاقی مانند بریدن انگشت هم شود. امروزه دیگر کارد مانند قبلا در ریز شدن میوه و صیفی جات بدون استفاده است و ریزکن های دستی و الکتریکی جای آن را گرفته اند که کار با آن ها دیگر ریزکردن را به عملی مدت دار و اذیت کننده مبدل نمی کند. دستگاه خردکن‌ برقی در اندزه ها و شکل مختلف عرضه خواهند شد؛ ولی تمامی شان تقریبا عمل هم سانی را دارا می باشند: خرد کردن سبزیجات و میوه جات و… در اندازه ریز و درشت. هرچه مدت زیادی از دستگاه برای خرد کردن بهره ببرید مواد غذایی خردتر خواهند شد. ریز کردن پیاز، سیب زمینی، کدو، خشکبار، کرفس، گوشت، پودرکردن ادویه‌جات و… در دستگاه خردکن مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه خردکن برقی  دستگاه هایی مناسب، کم وزن و کمکی عالی در آشپزخانه می باشند که با آسانتر کردن مراحل ریز کردن مواد غذایی برای طبخ سریع خوراکی مورد استفاده می باشند. خردکن‌های سنتی برای خشکبار از سال‌های قبل تاکنون در فروشگاه ها تولید خواهند شد ولی در حال حاضرخردکن های امروزی تولید شده اند و استفاده این وسایل چند کاره گسترش بیشتری یافته است و با توجه به شکل آن برای خرد کردن گوشت، صیفی جات و یا حتی کوبیدن و له کردن نیز کارایی دارند. دستگاه خردکن برقی از گروه دستگاه الکتریکی پر مصرف هر آشپزخانه‌ به شمار می آیند و بعلاوه سرعت بیشتر در خرد کردن و آسانی طبخ غذا خیلی موثر می باشند، سبب بهتر شدن مطلوبیت غذای دلخواه هم خواهند شد.نوع های برقی خردکن دارای سایز بزرگتری می باشند و سرعت و قدرت بیشتری نیز دارا می باشند. این وسایل برقی نیاز به برق برای کار کردن دارند و به افرادی که دارای عارضه های عضلانی می باشند کاربرد مدل برقی خردکن ها توصیه خواهد شد. خردکن های برقی از نظر امنیت هم بدون ریسک می باشد زیرا که دستان در کنار تیغه ها نیستند. ما فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا در پایین این صفحه محصولات (خرد کن های اصلی) را برای شما درج کرده ایم تا با دریافت اطلاعات لازم در مورد این محصولات بسته به نیاز خود خرد کن دلخواه خود را انتخاب نمایید. همچنین لوازمی مانند : مخلوط کن، همه کاره، همزن، گوشت کوب، چرخ گوشت، غذاساز و سالاد ساز زیر مجموعه خرد کن ها می باشند.

بیشتر

زیرشاخه ها

 • مخلوط کن

  مخلوط کن

  محصولات این صفحه شامل انواع مخلوط کن های اصلی و با کیفیت می باشند، شما با مطالعه اطلاعات، خصوصایت و ویژگی های کلی محصولات زیر می توانید مخلوط کن ها را برسی کرده سپس با مقایسه و آگاهی دریافتی های خود دریابید که کدام محصول را انتخاب خواهید نمود، همچنین با توجه با اطلاعات تکمیلی این محصولات می توانید بر حسب نیاز خود مخلوط کن مد نظر خود را انتخاب، سفارش و تهیه نمایید، با توجه به بخش توضیحات محصول، تصاویر،توضیحات کوتاه و ویژگی های هر محصول انتخاب شما آسان تر و محدود تر به نیاز خودتان می شود. همچنین تمامی مخلوط کن های موجود در فروشگاه کاندیش کالا با ضمانت اصالت تحویل شما داده خواهد شد.

 • همه کاره

  همه کاره

  محصولات این صفحه شامل انواع همه کاره های اصلی و با کیفیت می باشند، شما با مطالعه اطلاعات، خصوصایت و ویژگی های کلی محصولات زیر می توانید همه کاره ها را برسی کرده سپس با مقایسه و آگاهی دریافتی های خود دریابید که کدام محصول را انتخاب خواهید نمود، همچنین با توجه با اطلاعات تکمیلی این محصولات می توانید بر حسب نیاز خود همه کاره مد نظر خود را انتخاب، سفارش و تهیه نمایید، با توجه به بخش توضیحات محصول، تصاویر،توضیحات کوتاه و ویژگی های هر محصول انتخاب شما آسان تر و محدود تر به نیاز خودتان می شود. همچنین تمامی همه کاره های موجود در فروشگاه کاندیش کالا با ضمانت اصالت تحویل شما داده خواهد شد.

 • همزن

  همزن

  محصولات این صفحه شامل انواع همزن های اصلی و با کیفیت می باشند، شما با مطالعه اطلاعات، خصوصایت و ویژگی های کلی محصولات زیر می توانید همزن را برسی کرده سپس با مقایسه و آگاهی دریافتی های خود دریابید که کدام محصول را انتخاب خواهید نمود، همچنین با توجه با اطلاعات تکمیلی این محصولات می توانید بر حسب نیاز خود همزن مد نظر خود را انتخاب، سفارش و تهیه نمایید، با توجه به بخش توضیحات محصول، تصاویر،توضیحات کوتاه و ویژگی های هر محصول انتخاب شما آسان تر و محدود تر به نیاز خودتان می شود. همچنین تمامی همزن های موجود در فروشگاه کاندیش کالا با ضمانت اصالت تحویل شما داده خواهد شد.

 • گوشت کوب

  گوشت کوب

  محصولات این صفحه شامل انواع گوشت کوب های اصلی و با کیفیت می باشند، شما با مطالعه اطلاعات، خصوصایت و ویژگی های کلی محصولات زیر می توانید گوشت کوب را برسی کرده سپس با مقایسه و آگاهی دریافتی های خود دریابید که کدام محصول را انتخاب خواهید نمود، همچنین با توجه با اطلاعات تکمیلی این محصولات می توانید بر حسب نیاز خود گوشت کوب مد نظر خود را انتخاب، سفارش و تهیه نمایید، با توجه به بخش توضیحات محصول، تصاویر،توضیحات کوتاه و ویژگی های هر محصول انتخاب شما آسان تر و محدود تر به نیاز خودتان می شود. همچنین تمامی گوشت کوب های موجود در فروشگاه کاندیش کالا با ضمانت اصالت تحویل شما داده خواهد شد.

 • چرخ گوشت

  چرخ گوشت

  محصولات این صفحه شامل انواع چرخ گوشت های اصلی و با کیفیت می باشند، شما با مطالعه اطلاعات، خصوصایت و ویژگی های کلی محصولات زیر می توانید چرخ گوشت را برسی کرده سپس با مقایسه و آگاهی دریافتی های خود دریابید که کدام محصول را انتخاب خواهید نمود، همچنین با توجه با اطلاعات تکمیلی این محصولات می توانید بر حسب نیاز خود چرخ گوشت مد نظر خود را انتخاب، سفارش و تهیه نمایید، با توجه به بخش توضیحات محصول، تصاویر،توضیحات کوتاه و ویژگی های هر محصول انتخاب شما آسان تر و محدود تر به نیاز خودتان می شود. همچنین تمامی چرخ گوشت های موجود در فروشگاه کاندیش کالا با ضمانت اصالت تحویل شما داده خواهد شد.

 • خرد کن

  خرد کن

  محصولات این صفحه شامل انواع خردکن های اصلی و با کیفیت می باشند، شما با مطالعه اطلاعات، خصوصایت و ویژگی های کلی محصولات زیر می توانید خردکن ها را برسی کرده سپس با مقایسه و آگاهی دریافتی های خود دریابید که کدام محصول را انتخاب خواهید نمود، همچنین با توجه با اطلاعات تکمیلی این محصولات می توانید بر حسب نیاز خود خردکن مد نظر خود را انتخاب، سفارش و تهیه نمایید، با توجه به بخش توضیحات محصول، تصاویر،توضیحات کوتاه و ویژگی های هر محصول انتخاب شما آسان تر و محدود تر به نیاز خودتان می شود. همچنین تمامی خردکن های موجود در فروشگاه کاندیش کالا با ضمانت اصالت تحویل شما داده خواهد شد.

 • غذا ساز

  غذا ساز

  محصولات این صفحه شامل انواع غذاساز های اصلی و با کیفیت می باشند، شما با مطالعه اطلاعات، خصوصایت و ویژگی های کلی محصولات زیر می توانید غذاساز ها را برسی کرده سپس با مقایسه و آگاهی دریافتی های خود دریابید که کدام محصول را انتخاب خواهید نمود، همچنین با توجه با اطلاعات تکمیلی این محصولات می توانید بر حسب نیاز خود غذاساز مد نظر خود را انتخاب، سفارش و تهیه نمایید، با توجه به بخش توضیحات محصول، تصاویر،توضیحات کوتاه و ویژگی های هر محصول انتخاب شما آسان تر و محدود تر به نیاز خودتان می شود. همچنین تمامی غذاساز های موجود در فروشگاه کاندیش کالا با ضمانت اصالت تحویل شما داده خواهد شد.

 • سالاد ساز

  سالاد ساز

  محصولات این صفحه شامل انواع سالاد ساز های اصلی و با کیفیت می باشند، شما با مطالعه اطلاعات، خصوصایت و ویژگی های کلی محصولات زیر می توانید سالاد ساز ها را برسی کرده سپس با مقایسه و آگاهی دریافتی های خود دریابید که کدام محصول را انتخاب خواهید نمود، همچنین با توجه با اطلاعات تکمیلی این محصولات می توانید بر حسب نیاز خود سالاد ساز مد نظر خود را انتخاب، سفارش و تهیه نمایید، با توجه به بخش توضیحات محصول، تصاویر،توضیحات کوتاه و ویژگی های هر محصول انتخاب شما آسان تر و محدود تر به نیاز خودتان می شود. همچنین تمامی سالاد ساز های موجود در فروشگاه کاندیش کالا با ضمانت اصالت تحویل شما داده خواهد شد.

در صفحه
155 محصول وجود دارد