کولر گازی 

کولر گازی

کولر گازی

کولر گازی به یک سیستم تبریدی تراکمی اطلاق می شود که به منظور ایجاد تهویه مطبوع در محیط داخلی ساختمان از آن استفاده می شود. هر چند امروزه بیشتر کولرهای گازی دارای عملکرد سرد و گرم می باشند، اما همچنان الویت استفاده از آنها برای خنک کردن محیط در فصول گرم سال می باشد. یک کولر گازی از سه قسمت اصلی: 1) کمپرسور 2) اواپراتور 3) کنداسور تشکیل شده است. که در داخل هر سه این قسمت ها گاز فریون در حال گردش است. به طور کلی گاز های فریونی دارای این ویژگی هستند که اگر متراکم شوند و سپس رها شوند، با جذب گرمای محیط به خود، سبب خنک شدن محیط می شوند. اسپلیت (Split) در لغت به معنی دو تکه است و اصطلاحا به کولرهای گازی اطلاق می شود که دارای دو قسمت یونیت داخلی و یونت بیرونی هستند. به طور معمول اواپراتور در یونیت داخلی تعبیه شده و کمپرسور و کندانسور در در یونیت خارجی قرار دارند. ارتباط بین یونیت داخلی و یونیت خارجی از طریق لوله های مسی رفت و برگشت برقرار می شود.در پایین صفحه لیستی از محصولات کولر گازی های اصلی برند های معتبر را برای شما به نمایش گذاشته ایم (فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا) که با مطالعه اطلاعات و توضیحات هر محصول در انتخاب و تهیه کولر گازی مد نظر خود به شما کمک بسزایی خواهد کرد.

زیرشاخه ها

  • بر اساس توان

    انتخاب کولرگازی بر اساس توان-BTU

    lمشتری گرامی بسته به حسن انتخاب، علاقه مندی و نیاز به قدرت و توان خاص کولرگازی می توانید از دسته بندی ساز های  زیر بسته به اطلاع و آگاهی و متراط محیط منزل خود یکی از توان های زیر را  انتخاب نمایید تا محصولات اصلی (کولر گازی) مربوط به آن سایز با برند های مختلف و معتبر برای شما نشان داده شود.

  • بر اساس مارک

    انتخاب کولرگازی بر اساس مارک-برند

    مشتری گرامی بسته به حسن انتخاب، علاقه و نیاز خود نسبت به مارک یا برندی خاص می توانید از دسته بندی های زیر که بر اساس  معتبر ترین و با کیفیت ترین برند ها دسته بندی شده است یکی از برند های زیر را بسته به اطلاع، آگاهی و نیاز خود انتخاب نمایید تا محصولات اصلی (کولر گازی) مربوط به آن برند برای شما نشان داده شود.

در صفحه
39 محصول وجود دارد