موبایل 

موبایل

موبایل(گوشی های هوشمند)

گوشی های هوشمند (Smart Phones) به گوشی موبایل هایی گفته می‌ شوند که توانایی‌ های منحصر بفرد ، پیشرفته تر و قدرت محاسبات بیشتر از تلفن مرکب (feature phone) یا ساده را ارائه می‌ دهند. گوشی‌ های هوشمند یا Smart Phones گوشی‌ های موبایل پیشرفته با قابلیت‌ های خاص و کاربردهایی نظیر کامپیوتر های شخصی (PC) هستند. بیشتر گوشی‌ های ...

موبایل(گوشی های هوشمند)

گوشی های هوشمند (Smart Phones) به گوشی موبایل هایی گفته می‌ شوند که توانایی‌ های منحصر بفرد ، پیشرفته تر و قدرت محاسبات بیشتر از تلفن مرکب (feature phone) یا ساده را ارائه می‌ دهند. گوشی‌ های هوشمند یا Smart Phones گوشی‌ های موبایل پیشرفته با قابلیت‌ های خاص و کاربردهایی نظیر کامپیوتر های شخصی (PC) هستند. بیشتر گوشی‌ های هوشمند دارای دوربین و حسگر های پیشرفته هستند. قابلیت‌ هایی مثل اتصال به اینترنت،اجرای برنامه های کاربردی، بازی های رایانه ای، وبگردی، انجام کارهای گرافیکی، فیلمبرداری، پخش چند رسانه ای و ایمیل و تنظیمات مشخص را نیز دارند. یکی از خصوصیات مهم این گوشی‌ها امکان نصب برنامه‌های پیشرفته پردازشی و اتصال روی آنهاست، ولی در گوشی‌ های معمولی نرم‌ افزارها و برنامه‌های خاصی توسط سازندگان از قبل تعریف شده است و فقط از طریق سازنده یا اپراتورها قابلیت ارتقا را داشتند.

ویژگی‌های تلفن همراه هوشمند یا اسمارت فون :

سیستم عامل: در اصل، یک اسمارت فون دارای سیستم عامل است که اجازه اجرای اپلیکیشن‌های متفاوت را می‌دهد. اپل آیفون با iOS و گوشی‌های بلک بری با سیستم عامل بلک بری کار می‌کنند. بقیه تلفن‌ها هم با آندروید، ویندوز فون، بادا و … کار می‌کنند. این سیستم عامل‌ها هستند که یک تلفن هوشمند را هوشمند می‌کنند.

اپلیکیشن: اسمارت فون‌ها قابلیت اجرای اپلیکیشن دارند. اپلیکیشن، نرم افزاری است که به تلفن هوشمند قابلیت انجام کارهای متعدد همچون اجرا و ویرایش فایل‌های آفیس را در گوشی می‌دهد.

دسترسی به اینترنت: اسمارت فون‌ها قابلیت دسترسی به اینترنت با سرعت بالا را از طریق شبکه‌های سلولی و وای فای میسر می‌کنند. البته نباید فراموش کرد که اپراتور سرویس دهنده هم باید اینترنت پر سرعت ارائه دهد تا بتوان از این قابلیت تلفن‌ها استفاده کرد.

صفحه کلید: معمولاً اسمارت فون‌ها دارای صفحه کلید کامل QWERTY هستند. این بدان معناست که چیدمان صفحه کلید این تلفن‌های هوشمند همانند صفحه کلید کامپیوتر‌ها است.

صفحه نمایش لمسی : اکثر تلفن های همراه امروزی (موبایل های لمسی) دارای صفحه نمایش لمسی بسیار پیشرفته و حساس هستند و کار کاربران را آسان کرده است، کار با این نوع گوشی های هوشمند بسیار ساده است و همچنین صفحه نمایش لمسی این نوع گوشی ها بسیار حساس است و دارای کیفیت تصویر بالایی هستند. البته ناگفته نماند اکثر گوشی های موجود در بازار حال حاضر دارای صفحه نمایش لمسی هستند.

در پایین همین صفحه لیستی از بهترین و بروز ترین گوشی های موبایل موجود در بازار را با بهترین کیفیت و ضمانت اصالت برای شما به نمایش گذاشته ایم (فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا)، با مطالعه اطلاعات هر گوشی می توانید در انتخاب گوشی مد نظر خود اطلاعات کافی بدست آورید و بهترین انتخاب را در تهیه گوشی خود داشته باشید.
بیشتر
7 محصول وجود دارد