تلویزیون 

تلویزیون

تلویزیون

تلویزیون یکی از وسایل حوزه صوتی و تصویری است که امروزه یک دستگاه ضروری برای هر خانه شده است، تلويزيون هاي LCD  و LED با گذشت سال ها و پيشرفت گسترده تکنولوژي، تلويزيون ها هم پيشرفت کردن و از تلويزيون هاي معمولي تبديل به LCD و LED شدن.اگر فکر مي کنيد تمام تلويزيون هاي LED يکسان هستند و LED TVها نوع جديدي از HDTVها هستند، در اشتباهيد. توليد کننده هاي تلويزيون هاي LCD براي مقابله با کيفيت تلويزيون هاي پلاسما فناوري جديدي را معرفي کردند که به LED TV معروف شد.LED TV ها به چهار دسته متفاوت تقسيم بندي مي شوند اما همگي در بازار به LED TV معروف هستند در ادامه با انواع تلويزيون هاي LED و تفاوت هاي آنها آشنا خواهيد شد.تمام تلويزيون هاي LED در واقع همان LCD هاي سابق هستند! تلويزيون هاي LCD به نور پشت پنل متکي هستند تا پنل کريستال مايع را روشن کند. معروفترين نوع LCD از نور فلورسنت در پشت پنل استفاده مي کنند که به CCFL معروف هستند. اما نسل جديد تلويزيوهاي LCD از LED براي ايجاد روشنايي استفاده مي کنند. وقتي عبارت LED TV را در آگهي هاي مختلف مشاهده مي کنيد به اين معني است که با يک تلويزيون LCD با نور پس زمينه LED يا LED-Backlit مواجه شده ايد. اما نکته مهم اينجاست اين تلويزيون چه نوع تلويزيون LED است؟ و چه تفاوتي با  LED TVهاي ديگر مي کند؟بطور کلي LED TV ها به دو دسته FULL-LED و EDGE-LED تقسيم بندي مي شوند و هر دو دسته مي توانند داراي قابليت Local Dimming باشند. Local Dimming باعث مي شود روشنايي LED ها به نحوي کنترل شود تا روشنايي و تاريکي موضوعي امکان پذير شود يعني روشنايي قسمت هاي مختلف صفحه بصورت جداگانه و مستقل کنترل مي شوند. در پایین این صفحه لیست بلندی از محصولات تلویزیون های هوشمند و LED-OLED-QLED را برای شما فراهم کرده ایم (فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا) با مطالعه توضیحات و ویژگی هر محصول اطلاعاتی کامل در مورد هر تلویزیون بدست می آورید و ان به شما در انتخاب تلویزیون مد نظر خود کمک می کند. و می میتوانید با توجه به نکات مد نظر و بودجه خود تلویزیون مدرنظرتان را انتخاب و تهیه کنید.

زیرشاخه ها

 • مارک-برند

  دسته بندی تلویزیون بر اساس برند

  فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا در این بخش تلویزیون هایی با برند های مختلف را برای شما به نمایش گذاشته است، تا بر اساس نیاز و علاقه خود به برندی خاص بتوانید محصولات این برند را با اطلاعات و ویژگی های کامل مطالعه و با برند های دیگر مقایسه و برسی نمایید، سپس با توجه به مقیاس های خود با اطلاعات کسب شده  از این بخش تلویزیون مد نظر خود را انتخاب و تهیه نمایید.

 • سایز

  دسته بندی تلویزیون بر سایز

  فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا در این بخش تلویزیون هایی با سایز های مختلف از جمله: 32-42-43-49-50-55-58-65-70-75-82-85 را برای شما به نمایش گذاشته است، تا بر اساس نیاز ،مکان قرارگیری تلویزیون و علاقه خود به سایزی خاص بتوانید محصولات سایز دلخواه خود را با اطلاعات و ویژگی های کامل مطالعه و با سایز ها و برند های دیگر مقایسه و برسی نمایید، سپس با توجه به مقیاس و نیاز های خود، با اطلاعات کسب شده از این بخش تلویزیون مد نظر خود با سایز دلخواه را انتخاب و تهیه نمایید.

 • کیفیت

  دسته بندی تلویزیون بر کیفیت

  فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا در این بخش تلویزیون هایی با کیفیت های متفاوت از جمله: HD-FULL HD-4K-8K-UHD را برای شما به نمایش گذاشته است، تا بر اساس نیاز ،مکان قرارگیری تلویزیون و علاقه خود به کیفیتی خاص بتوانید محصولات کیفیت دلخواه خود را با اطلاعات و ویژگی های کامل مطالعه و با کیفیت ها و برند های دیگر مقایسه و برسی نمایید، سپس با توجه به مقیاس و نیاز های خود، با اطلاعات کسب شده از این بخش تلویزیون مد نظر خود با کیفیت دلخواه را انتخاب و تهیه نمایید.

 • نوع

  دسته بندی تلویزیون بر نوع

  فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا در این بخش تلویزیون هایی با نوع ساخت متفاوت از جمله: سه بعدی-اسمارت- LCD-LED-QLED-OLED را برای شما به نمایش گذاشته است، تا بر اساس نیاز ،مکان قرارگیری، نوع ساخت تلویزیون و علاقه خود به نوعی خاص و بروز ترین سیستم ساخت تلویزیون بتوانید محصولات دلخواه خود را با اطلاعات و ویژگی های کامل مطالعه و با کیفیت ها ، برند و نوع ساخت تلویزیون های دیگر مقایسه و برسی نمایید، سپس با توجه به مقیاس و نیاز های خود، با اطلاعات کسب شده از این بخش تلویزیون مد نظر خود با کیفیت و ساخت دلخواه را انتخاب و تهیه نمایید.

 • سیستم عامل

  دسته بندی تلویزیون بر سیستم عامل

  فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا در این بخش تلویزیون هایی با سیستم عامل های متفاوت از جمله: اندروید-تایزن-ویدا-وب او اس-فایر فکس-لینوکس را برای شما به نمایش گذاشته است، تا بر اساس نیاز ،مکان قرارگیری تلویزیون و علاقه خود به سیستم عاملی خاص بتوانید محصولاتی با سیستم عامل دلخواه خود را با اطلاعات و ویژگی های کامل مطالعه و با سیستم عاملها و برند های دیگر مقایسه و برسی نمایید، سپس با توجه به مقیاس و نیاز های خود، با اطلاعات کسب شده از این بخش تلویزیون مد نظر خود با سیستم عامل دلخواه را انتخاب و تهیه نمایید.

در صفحه
320 محصول وجود دارد