سیستم صوتی - شیک 

سیستم صوتی - شیک

شیک shake

شیک shake چیست ؟ سیستم صوتی شیک در هر خانه ای و با هر سبک زندگی نقش مهمی در فراهم کردن شادی در مهمانی ها و مجالس شما دارد. شیک SHAKE یکی از سیستم های صوتی است که دارای یک پنل اصلی و دو اسپیکر اصلی می باشد که قدرت بالایی برای خروجی صدا دارند. با ما همراه باشید تا بهترین شیک ها را به شما معرفی نماییم. وجود یک سیستم صوتی پرقدرت در هر خانه...

شیک shake

شیک shake چیست ؟ سیستم صوتی شیک در هر خانه ای و با هر سبک زندگی نقش مهمی در فراهم کردن شادی در مهمانی ها و مجالس شما دارد. شیک SHAKE یکی از سیستم های صوتی است که دارای یک پنل اصلی و دو اسپیکر اصلی می باشد که قدرت بالایی برای خروجی صدا دارند. با ما همراه باشید تا بهترین شیک ها را به شما معرفی نماییم. وجود یک سیستم صوتی پرقدرت در هر خانه ای، نقش بسیار موثری در فراهم‌ کردن شادی افراد دارد. تفاوتی ندارد که شما چه سبک از زندگی را دنبال می‌ کنید، در هر صورت نیاز به پخش موسیقی، در مهمانی‌ ها یا هر زمان دیگری از زندگی روزمره ‌انکارناپذیر است. SHAKE نیز  یکی از سیستم‌های صوتی خانگی جدید با قابلیت های بسیار جذاب است که معمولا از یک پنل و دو اسپیکر اصلی تشکیل شده است و اسپیکرهای ان دارای قدرت زیادی هستند. ما در این مطلب از زومیلو ویژگی ها و قابلیت های سیستم صوتی SHAKE را شرح می دهیم و چند مدل از بهترین شیک‌های موجود بازار در سال 99 را معرفی می‌کنیم. پس تا اخر این مطلب را با ما همراه باشید.

ویژگی های سیستم صوتی SHAKE

سیستم صوتی SHAKE از سیستم‌های صوتی جدید است که مدل‌های متنوعی دارد و در طراحی‌های متفاوت و خاصی تولید می شود . شیک معمولا از یک پنل و دو یا سه اسپیکر بزرگ و یا تنها یک اسپیکر بزرگ تشکیل شده است که صدایی بلند را با کیفیت عالی تولید می‌کند. این سیستم صوتی نسبت به سینماخانگی اجزای کمتری دارد و در کل فضای کمتری را اشغال می‌کند و برای کسانی که فضای زیادی برای قرار دادن سینما خانگی ندارند اما به دنبال یک سیستم صوتی قدرتمند هستند، بهترین انتخاب است. سیستم صوتی SHAKE با توجه به توان صوتی بالایی که دارد برای فضاهای بزرگ نیز پاسخگو است. و در کل قیمت سیستم صوتی SHAKE نسبت به قیمت سینما خانگی کمی پایین تر است. فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا لیستی از بهترین محصولات صوتی شیک را در پایین این صفحه برای شما آماده کرده است می توانید محصول و سیستم صوتی مد نظر خود را به دلخواد و بر حسب نیاز خود انتخاب و تهیه نمایید.

بیشتر
6 محصول وجود دارد