معرفی و بررسی تلویزیون جدید هوشمند و 4K سونی مدل X900H

 

تلویزیون هوشمند سونی با کیفیت تصیر 4K ULTRA HD طراحی و ساخته شده است و همچنن در سایز های 85 اینچ،75 اینچ، 65 اینچ و 55 اینچ به بازار آسیا میانه و اروپا عرضه شده است و مدل سال 2020 می باشد که به محض ورود به بازار با فروش چشمگیری مواجه شد به دلیل اینکه برای اجرای بازی های گرافیکی کنسول های بازی ساخته و طراحی شده است و همچنین در مقایسه با هم رده های خود در برند های رقیب دارای کیفیت و کارایی بهتری می باشد و قیمت آن نیز مناسب تر است.

 

تصاویر تلویزیون جدید هوشمند سونی مدل X900H از زوایای مختلف

 

 

 

 

 

تلویزیون 4K HDR 2020 سونی با پردازنده ویدیویی X1 Ultimate برای واقع گرایی بی نظیر


تلویزیون هوشمند و 4K سونی مدل X900H به دلیل سرعت بالای رفرش تصویر که 120 هرتز می باشد مناسب گیم با کنسول های بازی می باشد و البته برای این امر نیز ساخته شده است چون زمان تاخیر در پاسخگویی این تلویزیون تقریبا کمتر از یک ثانیه می باشد همچنین تلویزیون 4K HDR سونی با استفاده از پردازنده ویدیویی X1™ 4K HDR Processor برای بازی های واقع گرایانه بی نظیر و گزینه مناسبی برای اجرای بازی های رایانه ای که دارای گرافیک بالا هستند می باشند.

 

به دنیای پر جزئیات 4K بروید ، منحصراً توسط پردازنده تحسین شده X1™ 4K HDR Processor. از نمایشگر همه جانبه صفحه نمایش بزرگ با چهار برابر رزولوشن 4K و روشنایی بالا و رنگ های غنی عمیق و با حجم کامل لذت ببرید،‌ تصاویر غنی از عمق ، بافت و جزئیات هستند ، زمینه نمایش شما را با رئالیسم بی نظیر پر می کنند.

 

محدوده داینامیکی گسترده سونی


به دلیل سرعت یالای نرخ بازسازی، تولید روشنایی در پنل 4K همراه است. با متعادل کردن میزان نور در صفحه نمایش ، کم نور شدن چراغ LED و افزایش سایرین ، X-tiny Dynamic Range PRO دامنه درخشان را چندین برابر یک تلویزیون معمولی با نور پس زمینه LED نشان می دهد و همین امر باعث ایجاد محدوده گسترده داینامیکی می شود و با متعادل کردن نور پس زمینه و روشنایی صفحه همراه است که باعث افزایش وضوح و جلوگیری از نویز های افت کیفیت می شود.

 

4K X-Reality PRO


به سادگی بالا آمدن از سیگنال 2K یا 4K به استانداردهای استثنایی با کیفیت بالا از 4K نخواهد رسید ولی این تلویزیون با فناوری 4K X-Reality PRO اختصاصی برای ارتقاء کیفیت 4K استفاده می کند.

4K X-Reality PRO سونی نیاز های یک پایگاه داده اختصاصی 4K را برآورده می کند.

الگوهای موجود در صحنه ها با استفاده از بانک اطلاعاتی تجزیه و تحلیل می شوند و برای پیدا کردن دقیق ترین بافت و کاراکتر برای تصاویر بسیار جالب ، نزدیک به کیفیت تصاویر 4K بومی ، دقیق تر و با جزئیات کشف می شوند.

 

صدای فراگیر مستقیم از مرکز


فقط از حالت کانال مرکز تلویزیون استفاده کنید. خروجی بلندگو کانال مرکز تقویت کننده را به پایانه های پست اتصال دهنده بلندگو در تلویزیون وصل کنید تا آن را به بلندگو مرکزی با توان 60 وات و با کیفیت بالا تبدیل کنید.

Acoustic Surface + ، هر کلمه ای از فیلم ها ، کنسرت ها و پخش محتوای مستقیماً از صفحه را می شنوید.

 

صفحه نمایش با جزئیات بیشتر و کیفیت 4K زیبایی خیره کننده.


پردازنده قدرتمند ما ، بدون توجه به آنچه شما در حال مشاهده هستید ، عمق و جزئیات دقیق این تلویزیون 4K را نشان می دهد. مشکی های عمیق تر و چراغ های روشن تر و رنگ ها پر جنب و جوش تر را در صفحه تلویزیون کامل Array LED بدون نویز و حتی درصدی کاهش وضوح مشاهده کنید.

 

وضوح فوق العاده به کمک پردازنده X1™ 4K HDR Processor


هر نوع محتوا را می توان به کیفیت 4K ارتقا داد
وضوح با ویژگی های منحصر به فرد سونی. به کمک پردازنده تصویر X1™ 4K HDR Processor ، دو برابر سریعتر از X1 ™ Extreme ، دقیقاً تجزیه و تحلیل داده ها را برای قدرت دادن به تصاویر 4K با چهار برابر وضوح 4K برای صحنه های غنی از عمق ، بافت و جزئیات پردازش می کند.

حتی تصاویر فیلمبرداری شده در 4K و 2K با استفاده از یک پایگاه داده 4K منحصر به فرد توسط 4K X-Reality ™ PRO نزدیک به 4K بزرگنمایی و با کیفیت می شوند. وضوح هر صحنه توسط Super Resolution مبتنی بر شیء بهینه می شود تا بافت های واقعی تصاویر را تولید کند.