برسی و مشخصات مانیتور گیمینگ ال جی مدل 27GN950


*مانیتور گیمینگ جدید ال جی مدل 27GN950 معرفی شد*

این مانیتور با کیفیت 4K و زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه رکورد جدیدی را ثبت کرده است.اوایل سال 2020 شرکت ال جی غول مانیتوری خود را برایدنیای بازی و گیم معرفی کرد.

 

مانیتور گیمینگ 27GN950 از سری UltraGear می باشد. 4K IPS با استفاده از سازنده ، این محصول خاص مانیتور با پاسخ دهی خاکستری به خاکستری (GTG) ارائه شده است.
مانیتور ال‌جی 27GN950 از کیفیت 4K (و رزولشن 2160*3840 پیکسل) و نرخ رفرش تصاویر ۱۴۴ هرتز برخوردار بوده و با استفاده از بهترین و ارائه تصویر 16:9 و زمان پاسخ دهی یک میلی ثانیه را ارئه می کند. این محصول ۲۷ اینچی از AMD FreeSync Premium Pro پشتیبانی می کند و گواهی سازگاری با G-Sync را نیز دارا می باشد.

نوآوری فراتر از مرزها
با مانیتور ابتکاری مخصوص بازی ال جی مدل 27GN950 UltraGear ، راه خود را برای پیروزی ببینید. غوطه وری سطح چند بعدی را روی یک صفحه نمایش 4K Nano IPS با زمان پاسخ کمتر 1ms تجربه کنید.

 

کیفیت تصویر UHD 4K با 144Hz و IPS 1ms (GtG) *
اولین مانیتور بازی 4K Nano IPS 1ms (GtG) *


LG UltraGear تجربه ای بی نظیر و فوق العاده سریع با سرعت رفرش 144 هرتز را در صفحه نمایش 4K Nano IPS با تاخیر 1ms ارائه می دهد.

*برای انجام "زمان پاسخ 1ms"-"حالت سریعتر" را انتخاب کنید. (حالت بازی Time زمان پاسخ → حالت سریعتر)
برای نمایش 4K 144 هرتز باید از کارت گرافیکی پشتیبانی DSC استفاده کرد.*

 

فناوری فشرده سازی استریم نمایش (DSC)


پشتیبانی به عنوان One: UHD 4K ، 10 Bit و 144Hz
دارای فن آوری فشرده سازی نمایشگر جریان VESA (DSC) ، 27GN950 از وضوح وکیفیت 4K ، سرعت 144Hz با سرعت پاسخگویی یک میلی ثانیه 1ms (GtG) ، HDR و G-SYNC® سازگار و همچنین پوشش رنگ 10bit با یک اتصال DisplayPort ، پشتیبانی می کند. و باعث کاهش افت بینایی می شود.

 

UHD 4K + Nano IPS + VESA DisplayHDR600
رنگ های واضح و جزئیات واضح


فناوری پنل نانو IPS از نمایشگر تصاویر با کیفیت بالا برای تولید مثل صحنه های زنده پشتیبانی می کند ، در حالی که VESA DisplayHDR600 کنتراست پویا را در صفحات بزرگ UHD 4K ارائه می دهد و باعث ارتقای کیفیت صحنه ای تصاویر بازی می شود و به کاربر لذت واقعی بازی کردن را نشان می دهد.

 

سرعت باور نکردنی IPS 1ms (GtG)
برای سرعت باور نکردنی طراحی شده است


هر صحنه را با پنل IPS واضح و واضح تر تصور کنید. در صفحه نمایش با نسبت 27 و 16: 9 (رزولیشن 3840x2160) ، UltraGear 4K Nano Display LG از رنگ واقعی ، کنتراست افزایش یافته ، وضوح و جزئیات بهره می برد و در عین حال سرعت پاسخگویی فوق العاده سریع 1ms را از بهترین ها در هر دو جهان ارائه می دهد.

 

نرخ سرعت رفرش 144 هرتز
غوطه وری کل با سرعت بیش از حد و نرخ رفرش صفحه 144 هرتز


مانیتور نرخ تجدید 144 هرتز همراه با نرخ پاسخ 1ms ، در ضمن کاهش تاری و شبح ، عملکرد صاف و واضح تری را ارائه می دهد.

 

حالت همگام سازی صدا


RGB Sphere Lighting 2.0 شما را با بازی Sound Sync عمیق تر جلوه می دهد و سازگاری خاصی را ارئه می دهد.مانیتور گیم مدل 27GN950 مطابق با صداهای پویا موجود در بازی خود را تطبیق می دهد.

 

طراحی شیک و مدرن


برای یک تجربه بازی راحت طراحی شده است
در چند ثانیه ایستگاه نبرد خود را سفارشی کنید. بلند ، پایین ، شیب ، محوری - پایه دارای یک طراحی ارگونومیک انعطاف پذیر است تا به راحتی با محیط و سبک بازی شما سازگار شود.

 

فضای کار خلاق


این مانیتور کالیبره شده سخت افزاری با وضوح 4K ، 98٪ از رنگ های رنگی DCI-P3 را برای دقت و صحت رنگ را در بر می گیرد ، به گونه ای که می توانید در طول روز به ایجاد محتوا بپردازید و در طول بازی به صورت رقابتی بازی کنید و دچار خستگی نشوید.