قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا


فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا طبق قانون و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد. در این راستا مجوز های لازم (نماد اعتماد الکترونیکی-نماد ساماندهی) را دارا می باشد. طبق قوانین مندرج فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا هیچ گونه کالا یا محصول غیره اورجینال و بدل یا فیک را ارائه نمی دهد و تمامی محصولات دارای ضمانت اصالت می باشند. همچنین تمامی محصولات درب منزل توسط خود مشتری تست شده و در صورت عدم سلامت کالا، محصول مرجوع داده می شود. قانون مهم فروش محصولات این فروشگاه به این صورت است که مشتری محصول مد نظر خود را بررسی نموده و در صورت تمایل با همکاران ما در بخش فروش تماس خواهد گرفت و مشاوره داده می شود و در صورت نتجیه نهایی برای خرید و سفارش محصول اقدام می نماید و اطلاعات پستی خود را در سایت وارد نموده، و سبد خرید خود را از طریق درگاه های پرداخت الکترونیکی پاسارگاد و سامان پرداخت می نماید که در انتها هم درگاه پرداخت رسید الکترونیکی را برای مشتری صادر می نماید و همچنین فروشگاه به صورت خودکار فاکتور را برای مشتری صادر می کند.


قوانین حریم خصوصی


در فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا اصل بر رعایت قوانین و حریم خصوصی استف فروشگاه این تضمین را به مشتریان خود می دهد که هیچ یک از اطلاعاتی که در طی سفارش وارد سایت می نماید فاش نخواهد شد و تا گذشت یک ماه در سایت ذخیره و بعد از یک ماه اطلاعات به صورت خودکار پاک خواهد شد. همچنین تمامی اطلاعات وارد شده در سایت به صورت رمزنگاری می باشد و هیچ برنامه مخرب یا شخصی قادر به نفوذ و یا دریافت این اطلاعات نمی باشد. در حالت کلی سیستم مدیریت محتوای فروشگاه اینترنتی (پرستاشاپ) است و تمامی موارد لازم و الگوریتم های بروز دنیا جهت حفط اطلاعات را دارا می باشد و هیچ سازمان یا اشخاصی قادر به نفوز به این سیستم نیستند و این اطمینان را به مشتریان عزیز خواهیم داد که هیچ یک از اطلاعات آنها در این مدت در اختیار هیچ شخص یا اشخاصی قرار نخواهد گرفت. فروش تنها سود نیست بلکه یک اعتماد است و فروشگاه اینترنتی کاندیش کالا این اعتماد را نگه می دارد.


قوانین پرداخت


تمامی پرداخت ها در صورت خرید و سفارش مشتری به صورت اینترنتی با استفاده ار درگاه پرداخت های رسمی انجام می پذیرد. در صورت سفارش نهایی با درگاه پرداخت پاسارگاد می توانید با خیالی راحت پروسه ی پرداخت خود را انجام دهید ، با استفاده از درگاه پرداخت الکترونیکی اطمینان دارید که محصولی که قصد خرید آنرا دارید توسط جمهوری اسلامی ایران و بانک ها مورد تایید است و همچنین با مراجعه به نماد اعتماد سایت از خرید خود اطمینان بیشتری کسب نمایید.* نماد اعتماد یکی از گزینه هایی است که فروشگاه های مورد تایید جمهوری اسلامی ایران و وزارت صنعت و معدن باید داشته باشد و همین گزینه خود یک قوه است برای خرید از سایت و نشان دهنده نیت خیر شرکت ها می باشد که به نوعی یعنی این شرکت یا سایت کالا و محصولی که در اختیار خریداران قرار می دهد اصیل است و همچنین خود شرکت نیز مورد تایید می باشد و خرید از این سایت ها کاملا قانونی و بدین معنی است که کالای خریداری شده شما قطعا بدستان خواهد رسید و همان کالایی میباشد که سفارش داده اید.


نحوه ثبت شکایات و نظرات


در صورت شکایت از نحوه ارسال کالا، همکاران در قسمت فروش، دیرکرد در ارسال محصول، کیفیت محصول، عدم اصالت و سلامت محصول و .. می توانید مستقیما با مدیر فروشگاه این موارد را در میان بگذارید و در اسرع وقت به مشکلات و شکایات شما مشتریان گرامی پاسخ داده خواهد شد و پیگیری قطعی می شود. یا در صورت تمایل می توانید با مراجعه به صفحه  تماس باما مشکلاتف نظرات و شکایات خود را ثبت کنید که مستقیما مدیر فروشگاه ( آقای صالحیان) مستندات و شکایات ارسالی را بررسی خواهند نمود.

شماره تماس آقای صالحیان: 09116538973


جهت مشاوره و درک بهتر از نحوه ارسال کالا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:


09116538973 مدیر فروش صالحیان

09115348355  مشاوره فروش

08734220094 دفتر فروش